پیگیری موسوی لارگانی در خصوص تیم هندبال فلاورجان

  • کد خبر : 2703
  • ۲۵ مهر ۱۳۹۰
پیگیری موسوی لارگانی در خصوص تیم هندبال فلاورجان

با پیگیری های فراوان موسوی لارگانی و پس از جلسه با شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان ، مقرر گردید تا تیم هندبال شهرستان با نام تیم «شهرداری های شهرستان فلاورجان» در رقابتهای لیگ دسته یک کشور شرکت خواهد کرد .

پس از پیگیری های فراوان موسوی و ۲ جلسه حضوری با رئیس محترم فدراسیون هندبال در خصوص لزوم حضور تیم هندبال شهرستان فلاورجان در رقابتهای لیگ یک کشوری ( باتوجه به تغییر چارت مسابقات در سال جاری و اعلام حضور این تیم در لیگ ۳) ، با ابلاغ رئیس فدراسیون و کمیته مسابقات فداسیون ، این تیم در مسابقات دسته یک در فصل جاری حاضر خواهد بود .

سپس با توجه به عدم وجود حامی مالی در شهرستان ، یافتن اسپانسر مالی به معضل مهمی تبدیل شد . با پیگیری موسوی ، شرکت پلی اکریل ایران مبلغ ۱۰ میلیون تومان و وزارت ورزش و جوانان نیز مبلغ ۱۰ میلیون تومان به این تیم اختصاص داد .

در همین اتباط روز شنبه ۲۳ مهرماه جلسه ای با حضور موسوی لارگانی ، فرماندار محترم شهرستان ، شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان فلاورجان و رئیس تربیت بدنی و سرمربی تیم هندبال شهرستان در فرمانداری برگزار شد و با تقاضای موسوی و فرماندار محترم ، شهرداران و شوراهای اسلامی ۷ شهر شهرستان پذیرفتند تا حمایت مالی را از این تیم رد مسابقات فصل جاری انجام دهند و این تیم با نام «شهرداری های شهرستان فلاورجان» در مسابقات حاضر شود .

لازم به توضیح است هندبال فلاورجان قطب اصلی هندبال در استان اصفهان و حتی در کشور است که سالها بدلیل عدم حمایت و پیگیری مسئولین ، در مسابقات ملی غایب بود .

لینک کوتاه : https://nmousavi.ir/?p=2703

دیدگاه ها

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

لینک های مفید