اگر برای فضای مجازی برنامه ریزی نکنیم انقلاب ما را به بیراهه می کشد

  • کد خبر : 13863
  • ۰۳ آبان ۱۳۹۶
اگر برای فضای مجازی برنامه ریزی نکنیم انقلاب ما را به بیراهه می کشد

به فرموده رهبر ۱۰۰ سال است می گویند اگر زیر پرچم غرب برویم پیشرفت می کنیم در صورتی که در زمان پهلوی ۵۰ سال زیر پرچم آن ها بودیم ولی پیشرفتی نداشتیم و یکی از افتخارات کشور و ملت ما این است که اوایل انقلاب از سوی امریکا تحریم شدیم و باعث شد تا روی پای خودمان بایستیم و برای همین توانستیم در انرژی هسته ای و تولید سلاح موفق شویم.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان روز پنجشنبه به ریاست پروفسور رزمجو و با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان برگزار شد.

موسوی لارگانی در این جلسه گفت: به فرموده رهبر ۱۰۰ سال است می گویند اگر زیر پرچم غرب برویم پیشرفت می کنیم در صورتی که در زمان پهلوی ۵۰ سال زیر پرچم آن ها بودیم ولی پیشرفتی نداشتیم و یکی از افتخارات کشور و ملت ما این است که اوایل انقلاب از سوی امریکا تحریم شدیم و باعث شد تا روی پای خودمان بایستیم و برای همین توانستیم در انرژی هسته ای و تولید سلاح موفق شویم.

نائب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به فضای مجازی و اهمیت آن گفت: فضای مجازی کشور ما را به مسیری می برد که از صدر اسلام تا به حال هدف دشمنان بود و جمله معروف رهبری درباره مسئولیت فضای مجازی اهمیت این موضوع را می رساند.

موسوی لارگانی تصریح کرد: اگر برای فضای مجازی برنامه ریزی نکنیم انقلاب ما را به بیراهه می کشد اما از سویی برخی مسئولان را می بینیم که می گویند باید آزادی بیشتری در فضای مجازی باشد.

ماینده شهرستان فلاورجان معتقد بود: ۲۰ میلیارد متر مکعب به طور سالانه به طرف خوزستان می رود که مصرف خوزستان یک دهم این مقدار هم نیست و به خلیج فارس می رود.

لارگانی خاطر نشان کرد: کرمان و یزد حق آبه ای از زاینده رود ندارند و در همین رابطه رئیس مجمع نمایندگان استان یزد می گفت برنامه ریزی ای بکنیم تا تالاب گاوخونی احیاء شود چون از زمانی که این تالاب خشک شده چشمه ها و قنات های یزد هم خشکیده است.

وی ادامه داد: قرار بود هر وقت از تونل سوم بهره برداری شد آب یه سمت یزد برود اما از زمان کنگ زنی تونل بهره برداری برای یزد شروع شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان همچنین در پایان تصریح کرد: مصوبه شورای عالی آب ۹ بند داشته که یکی از این بندها می گوید طرح هایی که تخصیص ندارند و کمتر از ۵۰ درصد پیشرفت عمرانی داشتند باید تعطیل شوند اما این اتفاق در عمل نمی افتد.

در این جلسه آخرین اخبار و تحولات مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت.

لینک کوتاه : https://nmousavi.ir/?p=13863

دیدگاه ها

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

لینک های مفید