رفتن به بالا

نماینده مردم شریف فلاورجان در مجلس شورای اسلامی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
  • الثلاثاء ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 19 February

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت:پژوهشگاه رویان افتخاری برای ملت ایران بوده، ویکی از دست آوردهای بزرگ نظام اسلامی است که سال‌ها باعث افتخار درزمینه مباحث اعلامی شده است و بسیاری از کشورهای دیگر که سالیان دراز درزمینه های علوم نوین تخصص دارند به این موضوع اذعان دارند که پژوهشکده رویان به‌خوبی جایگاه خود را در عرصه علمی کسب کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی حجت‌الاسلام سیدناصرموسوی لارگانی رئیس صبح امروز در جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در پژوهشگاه رویان اظهار کرد: با توجه به کارشکنی‌های استکبار جهانی و مشکلاتی که برای کشور ما ایجاد کردند مردم یکباردیگر با حضور به‌موقع درصحنه به‌تمامی دشمنان انقلاب و نظام نشان دادند که آن‌ها همواره مدافع انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند.
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان افزود: حضور مردم در جشن ۴۰سالگی انقلاب اسلامی مشت محکمی بر‌دهان یاوه‌گویان بود و یوم‌الله۲۲بهمن‌ماه امسال نیز در خاطره تاریخی ملت ایران ماندگارشدکه جای قدردانی از ملت عظیم و فهیم ایران اسلامی به‌ویژه استان اصفهان دارد.
وی ادامه داد: عظمت شورآفرینی ملت در روز گذشته باعث شد که آن‌ها ناامید شوند و به این نتیجه برسند که ملت ایران علیرغم مشکلاتی که وجود دارد مدافع نظام، انقلاب و رهبری هستند و دست از حمایت از نظام برنمی‌دارند.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تبیین دست آوردهای پژوهشگاه رویان بیان کرد: پژوهشگاه رویان افتخاری برای ملت ایران بوده، ویکی از دست آوردهای بزرگ نظام اسلامی است که سال‌ها باعث افتخار درزمینه مباحث اعلامی شده است و بسیاری از کشورهای دیگر که سالیان دراز درزمینه های علوم نوین تخصص دارند به این موضوع اذعان دارند که پژوهشکده رویان به‌خوبی جایگاه خود را در عرصه علمی کسب کرده است.
وی در پایان گفت: باید فعالیت‌های مهم پژوهشگاه رویان به اطلاع عموم مردم برسد که این نهاد تأثیرگذار علمی تاکنون چه خدمات ویژه‌ای به‌نظام اسلامی داشته است چراکه همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند علاج دردها و مشکلات کشور در پیشرفت علمی است
انتهای پیام/

اخبار مرتبطاوقات شرعی