رفتن به بالا

نماینده مردم شریف فلاورجان در مجلس شورای اسلامی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
  • الثلاثاء ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 19 February

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجه الاسلام موسوی لارگانی ، طبق اطلاع رسانی شب گذشته این پایگاه ، جناب آقای دکتر اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی ، به دعوت حجه الاسلام موسوی لارگانی صبح امروز در شهرستان فلاورجان حاضر شدند .

:rotating_light:وزیر راه ، از جاده ها و نقاط حادثه‌خیز شهرستان فلاورجان بازدید کرد.

:small_blue_diamond:به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجه الاسلام موسوی لارگانی ، جناب آقای دکتر اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی ، به دعوت حجه الاسلام موسوی لارگانی صبح روز ۲۲ بهمن ماه در شهرستان فلاورجان حاضر شدند .

:small_orange_diamond:در ابتدای این سفر ، وزیر محترم راه به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان و معاون راهداری استان در فرمانداری شهرستان حاضر شدند و خلاصه‌ای از وضعیت راه های شهرستان توسط نماینده شهرستان و مهندس ساعدی فرماندار شهرستان ، به وزیر محترم راه ارائه گردید .

:small_blue_diamond:پس از آن جهت بازدید میدانی از بعضی راه های شهرستان ، ابتدا از پل امامزاده سیدمحمد (ع) قهدریجان بازدید شد و مقرر شد تعریض ان از سوی وزارتخانه در دستور کار قرار گیرد .

:small_orange_diamond: سپس از سه راهی امامزاده سیدمحمد(ع) قهدریجان از سمت شهر زازران بازدید شد و با دستور وزیر راه مقرر شد اعتبار لازم جهت آزادسازی ، تعریض و احداث باند دوم و میدان در اسرع وقت تامین شود.

:small_blue_diamond:در ادامه این سفر ، باتوجه به درخواست های مکرر کاربران صفحه اینستاگرامی نماینده و همچنین اهالی محترم شهر زازران ، از جاده حادثه خیر شهر زازران به سمت شهرستان خمینی شهر که تصادفات زیادی در این جاده شده است ، بازدید شد و مقرر گردید قیر کامل برای بهسازی و آسفالت این جاده از سوی وزارتخانه تامین و اجرا از سوی شهرداری زازران انجام شود.

:small_orange_diamond:در پایان این سفر ، از جاده سی و پنج متری روستای زفره به سمت روستای بجگرد که فاقد امنیت کامل و فاقد هرگونه روشنایی میباشد ، بازدید شد و مقرر گردید در صورت آزادسازی از سوی شهرستان ، اعتبار لازم برای این پروژه ازسوی وزیر تخصیص یابد.

:hotsprings:وزیر محترم راه و شهرسازی پس از بازدید میدانی از جاده های شهرستان و چند نقطه پر اهمیت از راه های شهرستان ، قول مساعدت جهت بهسازی راه های شهرستان دادند که خبر های آن ، در آینده ای نزدیک توسط پایگاه اطلاع رسانی حجه الاسلام موسوی لارگانی ، اطلاع رسانی خواهد شد.

⚜مردم این شهرستان لایق بهترین ها هستند.

اخبار مرتبطاوقات شرعی