رفتن به بالا

نماینده مردم شریف فلاورجان در مجلس شورای اسلامی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January
  Esfahan
  (°C)
  Wind ۵(mph)
  Pressure ٢۴.٨٣(in)
  Visibility ۶.٠(mi)
  UV Index 0-Low
  Humidity ٢۴.٨٣(in)
اوقات شرعی

حجه الاسلام موسوی لارگانی ، به مناسبت فرارسیدن سال ۹۷ و نام گذاری آن توسط مقام معظم رهبری به نام « حمایت از کالای ایرانی » ، پیامی صادر کردند .

حجه الاسلام والمسلمین سید ناصر موسوی لارگانی ، نماینده مردم شریف شهرستان فلاورجان و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان ، به مناسبت فرارسیدن سال ۹۷ و نام گذاری آن توسط مقام معظم رهبری به نام « حمایت از کالای ایرانی » ، پیامی صادر کردند .

متن پیام بدین شرح است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار / یا مدبر اللیل و النهار / یا محول الحول و الاحوال / حول حالنا الی احسن الحال

تقارن حلول سال نو و فرا رسیدن بهار طبیعت را با بهار معنویت و ماه رجب المرجب گرامی داشته و شهادت صاحب زیارت جامعه کبیره حضرت هادی الامم امام علی النقی (ع) را تسلیت عرض می نمایم .

انشاء الله به برکت این تقارن با سعادت، سالی سرشار از وفاق ، محبت ، وحدت ، همت ، معنویت، موفقیت و عزت پیش روی ملت قهرمان ایران اسلامی باشد . این ایام مبارک را به پیشگاه مقام معظم رهبری، خانواده‌های معزز شهداء، ایثارگران، جانبازان، آزادگان و ملت شریف ایران اسلامی به خصوص مردم ولایتمدار استان اصفهان و روستاها و شهرهای شهرستان فلاورجان تبریک عرض می نمایم .

سال ١٣۹۷ از سوی رهبر حکیم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای سال «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده است .

واقعیت آن است که چه بخواهیم و چه نخواهیم گرایش به سمت مصرف کالاهای خارجی در کشور ما فزونی یافته و آثار و عوارض این فرهنگ غلط در همه جنبه های اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و حتی سیاسی کشور قابل مشاهده است. یکی از ریشه های ، تجمل گرایی و مدگرایی کاذب و دلخوشی به برندهاست . برای اصلاح این عادت ناپسند و سوء باید ملت و دولت دست در دست هم داده و با حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان و خرید کالای باکیفیت ایرانی ، زمینه ساز دستیابی به اهداف مبارک این نامگذاری باشند مسیری که پیش از این برخی ملتهای مقاوم نظیر ژاپن در دهه های گذشته طی کردند .

قوای سه گانه در سال ٩۷ باید با وحدت ، زمینه ساز حمایت از کارآفرینان و افزایش کیفیت و کاهش قیمت کالاهای داخلی باشند . تاکید بر توسعه صادرات ، کنترل واردات ، کاهش قاچاق ، مقابله با قاچاق سازمان یافته ، تسهیل فضای کسب و کار و همچنین حمایت عملی بانکها و بازار سرمایه از تولید باید سرلوحه اقدامات مسئولین قرار گیرد .

در پایان مجددا عید نوروز را به مردم قدرشناس استان اصفهان تبریک عرض نموده و ضمن استعانت از درگاه ایزد منان برای توفیق خدمت رسانی بیشتر ، از شما موکلین مومن و خداجو درخواست دعای خیر برای این خادم سراپاتقصیر می نمایم . امیدوارم همچون یک دهه گذشته مشمول دعاهای خیر شما عزیزان قرار بگیرم . انشاء ا… سال جدید سال ظهور حضرت صاحب الامر حجه ابن الحسن (عج) باشد .

و العاقبه للمتقین
سید ناصر موسوی لارگانی
نماینده مردم شریف شهرستان فلاورجان و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان
اول فروردین ١۳۹۷

اخبار مرتبط