رفتن به بالا

نماینده مردم شریف فلاورجان در مجلس شورای اسلامی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
  • الثلاثاء ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 19 February

نماینده مردم فلاورجان گفت: استانی شدن انتخابات موجب می‌شود نگاهی که حضرت امام و مقام معظم رهبری به مجلس داشتند که مجلس باید به پابه رهنه‌ها و اقشار ضعیف توجه کند کمرنگ می‌شود.

حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو با اشاره به طرح استانی شدن انتخابات اظهار داشت: در این طرح اگر نماینده‌ای حد نصاب ۱۰ درصدی آرای شهرستان را اخذ کند و در مرکز استان بتواند آرای بیشتری در مقایسه با دیگر رقبا کسب کند به مجلس راه پیدا کند.

وی با بیان اینکه استانی شدن انتخابات جایگاه نماینده را در شهرستان پایین می‌آورد افزود: چرا که اولویت اول نماینده باید رای آوری در شهرستان باشد، اما در طزح استانی شدن انتخابات اینگونه به مردم القا می‌شود که رای آن‌ها اهمیت ندارد.

موسوی لارگانی تصریح کرد: با استانی شدن انتخابات این احتمال وجود دارد به نمایندگان شهرستان‌های کوچک کمتر توجه شود و نمایندگان به مردم بگویند که ما تنها ۱۰ درصد از رای خود را از شهرستان به دست اورده ایم و بخش مهمی از میزان آراء را از استان به دست آورده ایم بنابراین ما نماینده استان هستیم نه شهرستان.

وی در پایان خاطرنشان کرد: استانی شدن انتخابات موجب می‌شود نگاهی که حضرت امام و مقام معظم رهبری به مجلس داشتند که مجلس باید به پابه رهنه‌ها و اقشار ضعیف توجه کند کمرنگ می‌شود.

منبع:خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبطاوقات شرعی