رفتن به بالا

نماینده مردم شریف فلاورجان در مجلس شورای اسلامی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
  • الثلاثاء ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 19 February

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نماینده شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر فلاورجان به مناسبت ۱۲ بهمن‌ماه گفت: همان‌طور که امام (ره) فرمودند انقلاب اسلامی انفجار نور بود که در طول این چهل سال ندای این انقلاب عظیم به سراسر دنیا ارسال‌شده است که آثار این حرکت مهم در جهان مشاهده می شود.

نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی :
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نماینده شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر فلاورجان به مناسبت ۱۲ بهمن‌ماه اظهار کرد: همان‌طور که امام (ره) فرمودند انقلاب اسلامی انفجار نور بود که در طول این چهل سال ندای این انقلاب عظیم به سراسر دنیا ارسال‌شده است و آثار این حرکت مهم در جهان مشاهده می شود.
نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: بعد از فرار شاه خائن و اعلام بازگشت امام به میهن اسلامی مردم بی‌صبرانه مشتاق حضور ایشان بودند که ۱۲بهمن سال۵۷ با آن استقبال عظیم که در طول تاریخ بشریت سابقه نداشت ماندگار شد.
وی ادامه داد: امام عظیم‌الشأن در اولین حضور خود در میان مردم در گلزار شهدا این موضوع مهم را تأکید کردند که باید وحدت و انسجام ملی میان توده‌های مردم ومسؤولان حفظ شود تا انقلاب اسلامی به ثبات رسیده و به توفیق الهی در۲۲بهمن همان سال این حرکت عظیم و مردمی به پیروزی رسید.
موسوی لارگانی بیان کرد: در شرایط امروز هجمه‌های رسانه‌ای غرب به دنبال آن بوده که آن استقبال عظیم و مردمی را زیر سؤال ببرند و به دنبال مقایسه‌های مختلف با رژیم منحوس پهلوی هستند درحالی‌که پیشرفت‌های انقلاب اسلامی و دست آورد های آن در طول این ۴۰سال با هیچ زمانی قابل‌مقایسه نیست.
وی افزود: در دوران دفاع مقدس تمامی قدرت‌ها در مقابل نظام اسلامی ایستاده بودند که نگذارند این انقلاب به ثمر برسد که به توفیق الهی و اتحاد و انسجام مثال‌زدنی مردم ایادی استکبار نتوانستند به اهداف خود برسند و انقلاب اسلامی در آستانه برگزاری چهلمین سالروز پیروزی خود قرارگرفته است.
نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: دشمنان ایران اسلامی در دهه اول انقلاب از جنگ‌های سخت نظیر ترور، گروه خلق، مسائل قومیتی وارد شدند و درنهایت جنگ تحمیلی را به راه انداختند که با حضور به‌موقع مردم و هدایت‌های رهبر کبیر انقلاب هیچ کاری از پیش نبردند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: رهبرمعظم انقلاب هم بصیرانه و هوشمندانه مراقب منافع ملی و حفظ ارزش‌ها هستند و لازم است همگان همواره در مسیر اهداف انقلاب اسلامی مطیع امر رهبری باشند تا دچار اشتباه و گمراهی نشوند چراکه بنیان‌گذار انقلاب درباره لزوم حمایت از ولی‌فقیه فرمودند پشتیبان ولی‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد.
انتهای پیام

اخبار مرتبطاوقات شرعی