رفتن به بالا

نماینده مردم شریف فلاورجان در مجلس شورای اسلامی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
 • السبت ۶ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Saturday 15 December
  Esfahan
  ٧(°C)
  Wind Calm
  Pressure ٢۵.١٣(in)
  Visibility ۶.٠(mi)
  UV Index 0-Low
  Humidity ٢۵.١٣(in)
اوقات شرعی

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان:

نباید نسبت به رفع دغدغه‌های مردم بی‌تفاوت بود/ لزوم حفظ اشتغال موجود و حمایت از تولیدکنندگان

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید مشکلات کشاورزان و مردم را نادیده گرفت و حق مردم را ضایع کرد و به زمین‌های کشاورزی آنان آسیب رساند چراکه لازم است تمامی جوانب را مدنظر داشت و کاری نکنیم که مردم نسبت به عملکرد مسؤولان بی‌اعتماد شوند و برای یک‌بار هم که شده دغدغه‌های آن‌ها را بشنویم.

به گزارش خبرگزاری فارس از فلاورجان، حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون با توجه به مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ناجوانمردانه از نظر اقتصادی وضعیت کشور مناسب نیست و در مباحث اقتصادی و اشتغال مشکلات بسیاری وجود دارد.

وی افزود: طبق آمار رسمی در استان اصفهان بالغ‌ بر ۷۰ هزار نفر بیکار هستند که البته این تعداد شامل افرادی است که بیمه بیکاری شامل آن‌ها می‌شود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: وضعیت حال حاضر مناسب نیست و ما مدیران باید تکریم ارباب‌رجوع را سرلوحه‌ کارهای خود قرار دهیم و باری دیگر بر دوش مردم نگذاریم چرا که واقعاً مردم در تنگنا و فشار اقتصادی هستند.

وی ابراز کرد: باید اشتغال موجود را حفظ کرد و تولیدکنندگان را حمایت کنیم که حمایت آن‌ها باعث دلگرمی جامعه خواهد شد چراکه مردم همواره ثابت کرده‌اند که همراه و در کنار نظام اسلامی خواهند بود و نمونه بزرگ آن همین حضور میلیونی ۲۲ بهمن‌ماه است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: چرا یک مسؤول اجرایی به‌ جای رفع دغدغه‌های مردم مطالبی را بیان می‌کند که نظام اسلامی را زیر سؤال ببرد و مردم را نسبت به انقلاب و ارزش‌ها بی‌تفاوت جلوه دهد مگر مسؤولیت این فرد به خاطر حضور مردم نبوده است.

وی در پایان با اشاره به سازمان‌دهی حریم رودخانه بیان کرد: نباید مشکلات کشاورزان و مردم را نادیده گرفت و حق مردم را ضایع کرد و به زمین‌های کشاورزی آنان آسیب رساند چراکه لازم است تمامی جوانب را مدنظر داشت و کاری نکنیم که مردم نسبت به عملکرد مسؤولان بی‌اعتماد شوند و برای یک‌بار هم که شده دغدغه‌های آن‌ها را بشنویم.

منبع خبر : خبرگزاری فارس اصفهان

اخبار مرتبط