رفتن به بالا

نماینده مردم شریف فلاورجان در مجلس شورای اسلامی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January
  Esfahan
  (°C)
  Wind ۵(mph)
  Pressure ٢۴.٨٣(in)
  Visibility ۶.٠(mi)
  UV Index 0-Low
  Humidity ٢۴.٨٣(in)
اوقات شرعی

در مصاحبه خبرگزاری دانشجو با موسوی لارگانی بخوانید؛

از جشن تولد دکتر سلام تا فعالیت های مجلس و انتقادهای جالب روحانی!!!

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت:اقدام دولت در جلوگیری از برگزاری جشن پنج سالگی دکتر سلام اقدام ناشایستی از سوی مسئولان امر بود.

حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی، نماینده مردم فلاورجان در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به ممانعت دولت در برگزاری جشن پنج سالگی طنز دکتر سلام در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: بنده به همراه تعداد قابل توجهی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر ارشاد این موضوع را بیان کردیم.

وی افزود: دلیل چنین تذکری این است که انتقاد سازنده همواره می‌تواند جامعه را به سمت اصلاح پیش ببرد. هرچند رئیس جمهور از یک سو اعلام می‌کند که ما این اجازه را داریم که از معصومین و پیامبر هم انتقاد کنیم، اما از سوی دیگر منتقدین خود را بزدل، ترسو و بی سواد می‌نامد.

موسوی لارگانی تصریح کرد: دکتر سلام طنزی است که واقعیات جامعه را به تصویر می‌کشد و انتقاداتی دارد که اگر چشم بینا و گوش شنوایی وجود داشته باشد می‌توان کاستی‌های جامعه را جبران و بسیاری از مشکلات کشور حل کند.

نماینده مردم فلاورجان با بیان اینکه طنز سیاسی دکتر سلام هیچ گاه مباحث به دور از واقعیت را مطرح نکرده است، یادآور شد: موضوعاتی که در این برنامه مشاهده می‌کنیم واقعیات جامعه بوده که با زبانی طنز و انتقادی به آن‌ها پرداخته شده است، اما متاسفانه برخی افراد که فضای انتقادی را برنمی تابند، می‌خواهند صدای منتقدین خود را خفه کنند و در این مسیر حتی از برگزاری جشن پنج سالگی دکتر سلام در مکان مورد نظر جلوگیری کردند.

وی با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان چنین برخورد‌هایی با منتقدین وجهی ندارد، بیان داشت: اقدام دولت در جلوگیری از برگزاری جشن پنج سالگی دکتر سلام اقدام ناشایستی از سوی مسئولان امر بود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در پایان خاطرنشان کرد: بنده معتقدم که باید برنامه خوب دکتر سلام ادامه یابد ضمن اینکه نباید این طنز منحصر به عملکرد دولت باشد بلکه بهتر است به عنلکرد دیگر دستگاه‌ها همچون مجلس تیز بپردازد به نحوی که اگر مجلس در انجام وظایف خود کوتاهی کرد آن را به تصویر بکشد.

 

منبع : خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبط